Naszyjniki z imionami STAL CHIRURGICZNA

Naszyjniki z imionami STAL CHIRURGICZNA

Naszyjnik z imieniem będzie pasował do każdej stylizacji. Tę niezwykle atrakcyjną i nowoczesną formę posiada w swojej ofercie firma Stalowe Love. Cudowna opcja na prezent dla bliskiej kobiety, bo czyż nie jest to urokliwe otrzymać taki piękny podarunek ze swoim imieniem!

Poniżej najbardziej popularne imiona na naszyjnikach, które można odnaleźć w ofercie Stalowe Love. Przy okazji piękne opisy znaczenia poszczególnych imion:) Zapraszam do przeglądu!

 

https://stalowelove.com.pl/

https://stalowelove.com.pl/pl/c/Naszyjniki-z-IMIONAMI/38

Podarowanie w prezencie tak ciekawej biżuterii, jaką jest naszyjnik z imieniem to bardzo ładny gest, który doceni każdy – nawet te osoby, które noszą takie dodatki do stroju tylko okazjonalnie. Sprawdzi się na każdą okazję i będzie pasował do wielu stylizacji: codziennych, wieczorowych, a nawet i biznesowych.

 

 

MAMA naszyjnik STAL CHIRURGICZNA 2

https://stalowelove.com.pl/pl/p/MAMA-naszyjnik-STAL-CHIRURGICZNA-2/3511

Naszyjnik ozdobiony zawieszką z napisem MAMA w złotym kolorze. Elegancka odręczna czcionka. Jeżeli poszukujesz oryginalnego prezentu taki naszyjnik jest idealnym wyborem!! Spersonalizowany dodatek sprawi ogromną przyjemność obdarowanej kobiecie a szczególnie każdej mamie!!

Wykonany z wysokiej jakości stali chirurgicznej zwanej także nierdzewną lub szlachetną. Stal chirurgiczna 316L: nie zmienia koloru, nie uczula, nie reaguje z wodą!! Można jej praktycznie nie zdejmować. Biżuteria pozłacana (platerowana) 18k złotem oraz zabezpieczona lakierem jubilerskim który nadaje piękny połysk i zabezpiecza złocenie.

 

AGNIESZKA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA AIS

https://stalowelove.com.pl/pl/p/AGNIESZKA-naszyjnik-z-imieniem-STAL-CHIRURGICZNA-AIS/1182

Naszyjnik ozdobiony zawieszką z imieniem AGNIESZKA w złotym kolorze. Elegancka odręczna czcionka. Jeżeli poszukujesz oryginalnego prezentu taki naszyjnik jest idealnym wyborem!! Spersonalizowany dodatek sprawi ogromną przyjemność obdarowanej kobiecie.

Imię Agnieszka pochodzi od greckiego słowa hagneia i oznacza: czystość, bez skazy, świętość. Agnieszka jest ruchliwa i nie może zbyt długo usiedzieć w miejscu. Sprawia wrażenie pewnej siebie, jednak często jest to tylko wrażenie. Zawsze angażuje się w to, co robi, a każde niepowodzenie silnie przeżywa. Jest do tego bardzo pobudliwa i trzeba nie lada wysiłku, by ją uspokoić, kiedy się zdenerwuje. Otacza się zwykle sporym gronem przyjaciół, ale często ich zmienia.

ANIA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA

https://stalowelove.com.pl/pl/p/ANIA-naszyjnik-z-imieniem-STAL-CHIRURGICZNA-/1970#galleryName=productGallery,imageNumber=1

Anna to imię żeńskie pochodzące z języka hebrajskiego od słowa channah (wdzięk, łaska). Imię Anna oznacza kobietę miłą, łagodną i przyjemną. Ania to kobieta zaangażowana w sprawy rodzinne bardziej niż towarzyskie czy zawodowe. Lubi wygodne i spokojne życie, dlatego na męża poszukuje mężczyzny z zasobnym portfelem lub perspektywami. Oprócz tego musi go cechować stoicka cierpliwość. Anna jest wrażliwa, energiczna i pomysłowa, przy tym ma chłonny i błyskotliwy umysł. Niestety uważa, iż posiada monopol na rację – potrafi do tego rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo.

BARBARA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA

https://stalowelove.com.pl/pl/p/BARBARA-naszyjnik-z-imieniem-STAL-CHIRURGICZNA/1627

Barbara to imię pochodzenia greckiego, od słowa barbaros (barbarzyński, niegrecki, obcy). Barbara jest spokojna, pewna siebie, wyważona i niezwykle szlachetna. Lubi otaczać ludzi swoją opieką. Z natury jest niezależna i nie zgadza się z opinią większości. Nieustannie poszukuje dobrych rozwiązań. Czasami bywa zbyt pobudliwa, ponieważ potrzebuje wiele swobody w działaniu. Jest również niezwykle uczuciowa – z trudem wybacza wyrządzone jej krzywdy.

EWA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA

Ewa to imię pochodzenia hebrajskiego, od słów hajja (być) lub hawwa (wzięta od męża albo dająca życie). Według Biblii jest to imię pierwszej kobiety stworzonej z żebra Adama. Przypuszcza się również, że może ono pochodzić od imienia najwyższej bogini przedhebrajskich mieszkańców Kanaanu. W dawnych czasach imię to było źle widziane – ciążył na nim grzech pramatki Ewy, która złamała zakaz Boży. Ewa to odpowiedzialna i rozsądna kobieta, która posiada naturę pełną czułości i miłości. Niezwykle poświęca się w każdej pracy i przykłada do powierzanych jej obowiązków. Jest zdecydowaną realistką o wzniosłych ideałach. Bywa, iż wiele sił i czasu poświęca potrzebującym.

JOANNA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA 2

https://stalowelove.com.pl/pl/p/JOANNA-naszyjnik-z-imieniem-STAL-CHIRURGICZNA-2/1624

Joanna jest to imię, które pochodzi od męskiego imienia Jan. Joanna jest osobą niezwykle energiczną. To natura wojowniczej rewolucjonistki. Posiada zdolności organizatorskie i kierownicze. Do tego z łatwością zjednuje sobie ludzi. Zawsze stara się realizować swoje idee i często posiada dokładny plan na życie. Wywieranie na nią jakiejkolwiek presji mija się jednak z celem, gdyż Joanna wszędzie chodzi swoimi ścieżkami.

 

PAULINA naszyjnik z imieniem STAL CHIRURGICZNA 2

https://stalowelove.com.pl/pl/p/PAULINA-naszyjnik-z-imieniem-STAL-CHIRURGICZNA-2/1871

Imię Paulina jest żeńską formą łacińskiego imienia Paulus, inaczej osoby do Paulusa przynależnej. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość. Zazwyczaj jednak nie pozwala sobie na roztargnienie i popełnianie pomyłek.

 

Moja opinia:

Jestem zauroczona naszyjnikami Stalowe Love. Przede wszystkim przemile mnie zaskoczyło to, jak są delikatne. Napisy są drobniutkie, dzięki temu naszyjnik imienny jest taki nieoczywisty. Dopiero z bliska widać napis. Sama idea naszyjników imiennych jest dla mnie bardzo intrygująca.

Czcionka imion jest niezwykle estetyczna, niezbyt wyrafinowana, raczej prosta ale z delikatną finezją, zatem całościowy efekt jest kobiecy, subtelny. Łańcuszek jest równie delikatny, jest możliwość jego regulacji, więc można nosić, jako naszyjnik, albo bardziej w stylu chokera.

To wymarzony prezent dla bliskiej kobiety. Chyba każda z nas byłaby szczęśliwa, gdyby otrzymała taki prezent od przyjaciółki, siostry, chłopaka, partnera. Bo imię noszone na naszyjniku ma swój nieodparty urok i wdzięk!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (Poczta Polska przesyłka polecona) już od 149,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium