Pierścionki stal chirurgiczna

Pierścionki to nie odłączny element zdobiący kobiece dłonie. W tej kategorii znajdziecie pierścionki całe ze stali chirurgicznej, pierścionki na gumce ozdobione różnego koloru kryształkami, perłami lub elementami ze stali chirurgicznej. Pierścionki na gumce mają tę przewagę że dostosują się bez problemu do każdej grubości palca. 

Warto czasem odejść od tradycyjnych rozwiązań na rzecz nowoczesnych, aby poszerzać swoje horyzonty w różnych dziedzinach życia. Może się to odnosić również do biżuterii! Urozmaicaj Twoje stylizacje nietuzinkowymi dodatkami, a z pewnością nie pozostaniesz niezauważona. Jeśli natomiast poszukujesz gustownego prezentu dla bliskiej osoby, postaw na coś oryginalnego, co będzie służyło nie tylko za piękną, ale i wyróżniającą się pamiątkę. Przygotowaliśmy absolutną nowość w naszej ofercie biżuterii!Pierścionki można nosić na różnych palcach. Jest to kwestia indywidualnych upodobań i doboru odpowiedniej biżuterii. A jakie jest znaczenie pierścionków na palcach?

  • Pierścionek na kciuku – oznacza chęć ściągnięcia na siebie siły, witalności i zdrowia. Mówi się, że jest to symbol osób homoseksualnych, szczególnie kobiet, a także osób odważnych i otwartych na świat. Pierścionki noszone na kciukach są niezwykle modne i nosi się je niezależnie od orientacji seksualnej.
  • Pierścionek na palcu wskazującym – kiedyś oznaczał wysoki status społeczny i był noszony głównie przez głowy kościoła. Niewiele się zmieniło - obecnie pierścionek na tym palcu uważany jest za symbol zamożności o pozycji.
  • Pierścionek na środkowym palcu – to najpopularniejsze miejsce, oznaczające chęć osiągnięcia równowagi i spokoju oraz wzmocnienie pewności siebie.
  • Pierścionki na palcu serdecznym – symbole małżeńskie, świadczące o przy-wiązaniu do innej osoby.
  • Pierścionek na małym palcu – niegdyś noszono tak biżuterię rodową, był symbolem władzy, obecnie kojarzy się z przynależnością do gangsterskiego świata.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 99,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium